Panasonic Flagship NORDIC šilumos siurbliai

Panasonic Flagship NORDIC šilumos siurbliai

Panasonic Flagship NORDIC šilumos siurbliai

 

PANASONIC Flagship NORDIC HZ serijos šilumos siurbliai šildo net prie -35°C lauko oro temperatūros.

 

PANASONIC gamintojas siūlo pačius maksimaliausius Šiaurės Europos vartotojo šildymosi reikalavimus atitinkančius oras-oras šilumos siurblius. Flagship NORDIC serijos oro kondicionieriai - šilumos siurbliai jau kurį laiką yra patys populiariausi šilumos siurbliai savo galingumo klasėje.

 

Pasikliaudami PANASONIC, būsite įsitikinę, kad dėl gamtai palankios veiklos Jūsų patogumas ir komfortas nesumažės. Geriausias PANASONIC ekologiškumo įrodymas – pirmavimas pradėjus naudoti naująjį R32 šaltnešį visame buitinių oro kondicionierių – šilumos siurblių asortimente. Naujos kartos ekonomiškesnės R32 dujos greitu metu pakeis taip pat draugišką aplinkai R410A šaltnešį. Tai yra didžiulė technologinė pažanga, kurios pagrindu užtikrinamas aukšto lygio patogumas bei ekonomiškumas namuose ir ideali harmonija su aplinka.

 

PANASONIC oro kondicionierių - šilumos siurblių gamintojas pristato unikalią „Econavi“ (saulės šviesos jutiklio) sistemą, kuri naudodama žmogaus pojūčių ir valdymo programos technologijos derinį aptinka energijos švaistymą ir jį sumažina 38%. Sistema atinka šviesos intensyvumo pokyčius patalpoje ir nusprendžia ar yra saulėta/debėsuota/naktis ir automatiškai sumažina energijos vartojimą, pritaikant vėsinimo reikalavimus silpnesnės šviesos sąlygomis. „Econavi“ automatiškai pritaiko vėsinimo jėgą tam, kad efektyviai būtų taupoma energija, tuo pat metu teikiant nepertraukiamą vėsinimo komfortą ir patogumą.

 

Nepaprastai tyliai veikiantys oro kondicionieriai – šilumos siurbliai užtikrina, kad oras būtų švariausias ir Jums bei jūsų šeimos nariams būtų malonu juo kvėpuoti. O kad gyvenamoji aplinka būtų dar švaresnė, naujoji technologija „Nanoe“ padeda valyti orą ir Jūsų aplinką. Visos kartu šios revoliucinės technologijos apibrėžia, kas yra PANASONIC ekologinio, švaraus gyvenimo pažanga – tai naujovės, kurios tobulina aplinką ir užtikrina kiek įmanoma patogesnį gyvenimą.

 

Dėl originalios PANASONIC inverterio technologijos ir didelio efektyvumo kompresoriaus užtikrinamas aukščiausias eksploatavimo efektyvumo lygis. Todėl Jums reikės mažiau mokėti už elektros energiją, taip prisidėsite prie aplinkos apsaugos.


Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
-25%
CS-HZ25UKE / CU-HZ25UKE Panasonic 2.5/3.2 kW šilumos siurblys
CS-HZ25UKE / CU-HZ25UKE Panasonic 2.5/3.2 kW šilumos siurblys CS-HZ25UKE / CU-HZ25UKE Panasonic š..
Kaina su PVM: 1,985.00 € 1,479.00 €
-24%
CS-HZ35UKE / CU-HZ35UKE Panasonic 3.5/4.2 kW šilumos siurblys
CS-HZ35UKE / CU-HZ35UKE Panasonic 3.5/4.2 kW šilumos siurblys CS-HZ35UKE / CU-HZ35UKE Panasonic š..
Kaina su PVM: 2,299.00 € 1,739.00 €
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)
Rekomenduojame šildymui oras-oras:
Rekomenduojame šildymui oras-vanduo:
Rekomenduojame rekuperavimo sistemas: