Slider

Mobilūs oro kondicionieriai

Mobilūs oro kondicionieriai

Mobilūs oro kondicionieriai

Mobilūs oro kondicionieriai – tai oro kondicionieriai, kurių vietą galima laisvai keisti pagal būtinybę ar savo poreikius. Tokiu oro kondicionieriumi galima mėgautis vėsiu oru patalpoje iškart po jo pirkimo, nes jis labai paprastai įrengiamas ir nereikalauja sudėtingo montavimo. Jo laisvės nevaržo montavimo subtilybės, kaip įprastuose oro kondicionieriuose. Įrenginys turi specialius ratukus, dėl to lengva perstatyti kondicionierių kitur.

Mobilių oro kondicionierių veikimo principas nesiskiria nuo stacionarių oro kondicionierių, išskyrus tai, kad pastarieji sudaryti iš dviejų blokų (vidinio ir išorinio bloko), o mobilūs kondicionieriai turi vieną vidinį įrenginį. Jame sumontuotas ir kompresorius, ir kondensatorius, ir garintuvas, filtrai, viskas, kas būtina įprastiems oro kondicionieriams. Mobiliųjų kondicionierių eksploatacinės charakteristikos praktiškai identiškos stacionariems kondicionieriams. Kartu su vėsinimu, kai kurių gamintojų oro kondicionieriai turi šildymo, oro sausinimo, vėdinimo funkcijas.

Mobilieji oro kondicionieriai yra kompaktiški, juos labai lengva patalpinti net nedidelėje pagal plotą erdvėje, o efektyviai veikia iki 40m² patalpose.

Be išvardintų privalumų, mobilūs oro kondicionieriai turi ir keletą trūkumų:

lyginant su montuojamais kondicionieriais, mobilūs yra triukšmingesni, jų efektyvumas yra mažesnis. Be to, reikia įvertinti surinkto vandens nutekėjimo galimybę.

Šioje kategorijoje prekių nėra.

Rekomenduojame šildymui oras-oras:
Rekomenduojame šildymui oras-vanduo:
Rekomenduojame rekuperavimo sistemas: