VL-220CZGV-E Mitsubishi Electric rekuperatorius

Gamintojas: Mitsubishi Electric
Prekės kodas: VL-220CZGV-E
Prieinamumas: Sandėlyje
Kaina su PVM: 2,174.00 € 2,415.00 € Gaukite specialų pasiūlymą
Kaina yra rekomenduojama gamintojo

Kiekis

* Privalomi laukai

* Dizainas, funkcijos ir techniniai duomenys gamintojo gali būti keičiami be išankstinio įspėjimo.

VL-220CZGV-E Mitsubishi Electric rekuperatorius

MITSUBISHI ELECTRIC gamintojo Lossnay VL-220CZGV-E serijos ortakiniai vėdinimo įrenginiai atitinka pačius aukščiausius reikalavimus, keliamus rekuperacinėms sistemoms.

Dėka patentuoto specialaus Lossnay Diamond plokštelinio šilumokaičio, ne tik užtikrinamas efektyvus vienalaikis šviežio oro tiekimas ir slogaus oro šalinimas, tačiau į patalpas sugrąžinama šilumos/vėsos energija bei sureguliuojamas drėgmės lygis. Būtent unikalus šio tipo šilumokaitis ir drenažo nuvedimo galimybė, leidžia sistemai būti efektyviai naudojamai ir drėgnose patalpose, tokiose kaip virtuvės, vonios ir tualetai, pašalinant iš jų perteklinę drėgmę ir tuo pačiu metu maksimaliai sugrąžinant šilumos ar vėsos energiją tiekiamam šviežiam orui.

VL-220CZGV-E rekuperatoriaus esmė – unikalus Lossnay šilumokaitis, pagamintas iš specialaus vandeniui atsparaus popieriaus. Gofruotos formos šilumokaičio sluoksniai, kurie persidengia priešingomis kryptimis, užtikrina, kad priešpriešiniuose oro srautuose vyktų maksimalūs temperatūros mainai, tačiau iš patalpų šalinamas slogus oras ir tiekiamas šviežias aplinkos oras tarpusavyje visiškai nesimaišytų. Taip į patalpas visada patenka tik šviežias oras.

Ši naujoji Lossnay VL-220CZGV-E vėdinimo sistema, priklausomai nuo lubų aukščio, žmonių skaičiaus ir kitų sąlygų, skirta ~ 50-150m² ploto pastatams.

Jūsų namai ar biuro patalpos bus pripildytos šviežio ir švaraus oro, tuo pačiu metu išlaikant optimalų drėgmės lygį, užtikrinantį sveiką patalpų mikroklimatą.

VL-220CZGV-E rekuperacinė sistema yra labai ekonomiška ir ypatingai tyli, idealiai pritaikyta nedidelio ploto namams ar komercinėms patalpoms.

Įrenginio specifikacija
Skirtas patalpų plotui iki m² 100
Energetinio efektyvumo klasė A
Svoris kg 31
Žmonių skaičius patalpoje
Integruotas elektrinis oro šildytuvas
Šilumokaičio tipas
Bypass funkcija
Naudingumo koeficientas % 86
Montavimo tipas kanalinis
Pajungimas
Matmenys PxAxG
Drėgmės grąžinimas
WiFi
Garantija mėn. 24
Rekomenduojame šildymui oras-oras:
Rekomenduojame šildymui oras-vanduo:
Rekomenduojame rekuperavimo sistemas: