LGH-15RVX Lossnay plokštelinis Mitsubishi Electric rekuperatorius

Gamintojas: Mitsubishi Electric
Prekės kodas: LGH-15RVX
Prieinamumas: Sandėlyje
Kaina su PVM: 1,147.00 € 1,274.00 € Gaukite specialų pasiūlymą
Kaina yra rekomenduojama gamintojo

Kiekis

* Privalomi laukai

* Dizainas, funkcijos ir techniniai duomenys gamintojo gali būti keičiami be išankstinio įspėjimo.

LGH-15RVX Lossnay plokštelinis Mitsubishi Electric rekuperatorius

Patalpų vėdinimas, užtikrinantis optimalų šviežio oro tiekimą, tačiau nedidinantis šildymo ir vėsinimo sąnaudų, šiandien tampa būtinybe tiek gyvenamosios, tiek komercinės paskirties pastatams. Todėl pastatų statytojai, dizaineriai ir savininkai susiduria su tikru iššūkiu, renkantis efektyvias ir energijos nešvaistančias rekuperacines sistemas.

Ortakinė rekuperacinė Mitsubishi Electric gamintojo sistema LGH-RVX su patentuotu plokšteliniu Lossnay šilumokaičiu efektyviai vėdina, išsaugodama iki 90% energijos ir patalpose sureguliuodama drėgmės lygį.

Šviežias oras į kiekvieną pageidaujamą kambarį patenka išvedžiotais ortakiais/kanalais, o vėdinimo įrenginio darbą galima nesudėtingai suprogramuoti pagal savo gyvenimo režimą.


PRIVALUMAI:

  • Šviežias oras. Vėdinant šalinamas užterštas oras ir tiekiamas šviežias oras, kuris žmonėms gyvybiškai būtinas. Taip užtikrinamos higieniškos ir komfortiškos darbo bei gyvenimo sąlygos.
  • Kvapų naikinimas. Vėdinant šalinami nemalonūs kvapai. Tai svarbu ne tik vonios ar virtuvės kambariuose, bet ir visose kitose patalpose.
  • Drėgmės lygio reguliavimas. Šiuolaikiniai pastatai yra ypač sandarūs, todėl didėja pelėsio ir įvairių bakterijų dauginimosi tikimybė. Lossnay rekuperatoriai sureguliuoja drėgmės lygį ir užkerta kelią pelėsio, erkučių, bakterijų ir pan. plitimui.
  • Dulkių šalinimas. Ventiliacija sumažina dulkių ir kitų mikroskopinių dalelių kiekį kambariuose ir darbo patalpose, taip sukuriama higieniška aplinka.
  • Energijos taupymas. Vėdinant iš patalpų šalinama šiluma (žiemą) ar vėsa (vasarą). Tačiau kitaip, nei vėdinant atidarius langus ar duris, naudojant šiuolaikines Lossnay rekuperacines sistemas, sutaupoma didžioji dalis energijos (iki 90%). Tokiu būdu ne tik užtikrinamas šviežio oro tiekimas, bet ir nedidinamos šildymo ar vėsinimo sąnaudos, be to, nereikia diegti galingesnės šildymo/vėsinimo įrangos.
Įrenginio specifikacija
Skirtas patalpų plotui iki m²
Energetinio efektyvumo klasė
Svoris kg 20
Žmonių skaičius patalpoje
Integruotas elektrinis oro šildytuvas
Šilumokaičio tipas
Bypass funkcija yra
Naudingumo koeficientas % 84
Montavimo tipas kanalinis
Pajungimas
Matmenys PxAxG 610x780x289
Drėgmės grąžinimas
WiFi papildomai
Garantija mėn. 24
Rekomenduojame šildymui oras-oras:
Rekomenduojame šildymui oras-vanduo:
Rekomenduojame rekuperavimo sistemas: